سایت مراجع

 آيت الله سيد علي خامنه اي (مد ظله العالي)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله جواد تبريزي (رحمة الله علیه)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله محمد تقی بهجت (رحمة الله علیه‌)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله نوري همداني (مد ظله العالي‌)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله لطف الله صافي (مد ظله العالي‌)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله ناصر مکارم شيرازي (مد ظله العالي‌)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله فاضل لنکرانی (رحمة الله علیه)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله سيد علي سيستاني (مد ظله العالي)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله وحيد خراساني (مد ظله العالي ‌)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله جوادي آملي (مد ظله العالي ‌)
۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞
 آيت الله جعفر سبحاني (مد ظله العالي)

اوقات شرعی
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ايميل :   
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
عنوان
دانشنامه عاشورا
اخبار > سخنرانی پرشور و کوبنده استاد رحیم پورازغدی+فیلم
 


  چاپ        ارسال به دوست

در نماز جمعه تهران رخ داد

سخنرانی پرشور و کوبنده استاد رحیم پورازغدی+فیلم

استاد رحیم پور  ارادت خود به  خاندان پیامبر و اهل بیت نبوت علیهم السلام را در مقام عمل  در عرصه ی نگارش و سخنرانی  ثابت کرده است اما جریانات  افراطی  و انجمین  حجتیه که گاهی برخی از آنها هدفشان تخریب چهره های با بصیرت اهل بیتی می باشد  و اهل بیت  علیهم السلام برایشان  وسیله هستند  و هدف خود را در پشت این حقیقت مظلوم  که در عمل به عنوان وسیله از آن استفاده میکنند پنهان کرده اند و بارها چهره های ارزشمندی که اسلام را با منطق قوی و حقانیت تشیع و اهل بیت عصمت و طهارت را با ادله ی قوی و غیر قابل خدشه به جهانیان اثبات کرده اند  توسط  منطق خوارج گونه ی برخی مورد تخریب قرار گرفتند.

ظاهرا این بار نوبت استاد رحیم پور بوده که مورد تهمت قرار بگیرند ! نمیدونم این چه درد و مرضی هست که یه عده بهش مبتلا شدن بدون اگاهی ! بدون کسب اطلاع از اصل ماجرا شروع میکنن به قضاوت و نظر دادن! یادمون باشه که بدعت گذاری در دین از گناهان کبیره بود هست بدعت، نوعی تصرف در دین، از طریق افزودن یا کاستن است بخشی صحبت های ایشون در اون برنامه : “سالی که شش ماهش عزاداریه اون عزاداری دیگه ارزشی نداره ! هی ایام خلق میکنن/ ایام محسنیه جدیدا خلق شده ! اون روز دیدم یه کتاب اینقدر ( قطور ) برا حضرت محسن نوشتن کسی که به دنیا نیومده بعد از طرف پرسیدم شما کل کتابای که چاپ کردی برا حضرت زهرا به این قطر نمیرسه چطور برا حضرت محسن با این قطر کتاب نوشتی ایجور که شما ایام درست میکنی اقا جان باید کل سال که عزاداری کنیم و مردم به کارشون نمیرسن و بعد جایگاه عزاداری شکسته میشود و در نزد بسیاری عزاداری طبیعی میشود و رغبتی به عزاداری نمیکنند به آن مقدار که اهل بیت عزاداری میکردند عزاداری کنید “ کجای این صحبت ها توهین هست ؟! استارت این ایام  توسط انجمن حجتیه زده شد  پرواضح است هر مراسمی که  پیشینه تاریخی و اهل بیتی نداشته و به اسم اهل بیت باشد، برخلاف مشی تشیع خواهد بود. کدام یک از اهل بیت عصمت و طهارت دهه ی محسنیه برگزار کرده اند  در حالیکه 12امام معصوم بعد از این واقعه و مظلومیت پایان ناپذیر صدیقه ی اطهر حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیه قدرت برگذاری چنین دهه ای را داشتند .

آیا استاد رحیم پور با یکی از  سیره ی اهل بیت یا یک اصل مسلم مخالفت کردند ؟ و آیا هدف ایشان تضعیف جایگاه عزاداری بر اهل بیت بود ؟  این در حالیست که ایشان صریحا هدف خود را بیان میکنند که  زیاد کردن ایام عزاداری بر خلاف سیره ی اهل بیت عصمت و طهارت موجب میشود  قداست این عزاداری کم شود .

این کلیپ را حتما ببینید. 

 


١٥:٠٥ - يکشنبه ٢ آذر ١٣٩٣    /    عدد : ٥٧٢٧٠    /    تعداد نمایش : ٥٥٦٤


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج